Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi

Samsun ili, “İlkadım Merkez” ilçesinde bulunan “Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi” 2020 yılı kişibaşı güncel oda – yatak konaklama fiyatları, otel kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.


Samsun Büyükşehir Öğretmenevi oteli; 1 adet Vip Oda, 7 adet suit oda ve 1 adet Double oda olmak üzere toplamda 59 oda ve 126 yatak kapasiteli, konforlu lüks bir oteldir. Tüm odalarda şifonyer, gardırop, doğalgaz kalorifer tesisatı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, büyük ekran televizyon, uyandırma hizmeti, 24 saat sıcak su ve oda servisi mevcuttur.

Samsun Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; biri düğün salonu olarak kullanılan 2 adet yemek restoranı, 120 kişilik toplantı ve konferans salonu, açık büfe kahvaltı hizmeti, öğretmenler lokali ve oturma-dinlenme salonu, lobiler, kütüphane, bayan ve erkek kuaförü, kafeterya ve Teras Kafe birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Samsun Büyükşehir Öğretmenevi 2020 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

MEB-Kamu Personeli ve Öğrenci Ücreti: 75 TL /  Sivil Ücreti: 80 TL dir.

*İki kişilik paylaşımlı odada tek kişi kalmak isteniyorsa (ODA KAPAMA);

MEB- Kamu Personeli ve Öğrenci  Ücreti : 105 TL. Sivil Ücreti: 120 TL dir.

* 1 Mayıs 2020 tarihinden itibaren konaklama ücretlerimiz değişecektir.

*Şehit yakınları ve gaziler kamu tarifesinden yararlanır.

* Kamu fiyatından üyelerin kendisi, eşi, çocukları, anne ve babası yararlanmaktadır.

* 6 yaş ve üzeri yaşlar yetişkin olarak fiyatlandırılmaktadır.

* Fiyatlara kahvaltı dahildir.


Alaçam Öğretmenevi

Samsun ili, “Alaçam” ilçesinde bulunan “Alaçam Öğretmenevi” 2020 yılı güncel kişibaşı oda – yatak konaklama fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Alaçam Öğretmenevi oteli; 18 oda ve toplamda 28 yatak kapasitelidir. Odalarda televizyon, telefon, gardırop, şifonyer, klima, kaloriferli ısınma sistemi, wc- tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Alaçam Öğretmenevi ayrıca; okuma salonu ve kütüphane, oturma-dinlenme salonu,  yemekhane, konferans salonu, yazlık deniz kenarındaki bahçeside kamelya ve oturma alanları, çatı-teras kafeteryası, otopark ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Alaçam Öğretmenevi 2020 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Konaklama fiyatları oda çeşitlerine ve yatak durumuna göre kişibaşı 60 TL. ile 85 Tl. arasında değişmektedir. Güncel ve tam fiyatlar, boş oda durumu ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile iletişime geçiniz.

Alaçam Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Fatih Mahallesi. Geyik Koşan Mevkii. Alaçam – SAMSUN

Telefon: 0362 622 10 30

Alaçam Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Geyikkoşan Mevkii’nde bulunur ve Alaçam ilçe merkezine 2km. uzaklıkta yer almaktadır.


Ayvacık Öğretmenevi

Samsun ili, “Ayvacık” ilçesinde bulunan “Ayvacık Öğretmenevi” 2020 yılı güncel oda – yatak konaklama fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ayvacık Öğretmenevi oteli; 5 oda ve toplamda 10 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda televizyon, gardırop, şifonyer, mini çalışma-yemek masası ve sandalye, kaloriferli ısınma sistemi, kablosuz wi-fi internet bağlantısı mevcuttur.

Ayvacık Öğretmenevi ayrıca; mutfak, bahçe, öğretmenevi lokali, okuma salonu ve kütüphane, bilgisayar internet birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Ayvacık Öğretmenevi 2020 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Bu tarihlerde fiyatlar değişim döneminde olduğundan, güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevini telefonla arayıp iletişime geçiniz.

Ayvacık Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Eyüp Sultan Mahallesi. Atatürk Bulvarı. No:68. Belediye içi. Ayvacık – SAMSUN

Telefon: 0362 813 2 411

Ayvacık Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Ayvacık ilçe merkezinde bulunmaktadır


Bafra Öğretmenevi

Samsun ili, “Bafra” ilçesinde bulunan “Bafra Öğretmenevi”  2020 yılı güncel oda – yatak konaklama fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Bafra Öğretmenevi oteli; 46 oda ve toplamda 110 yatak kapasitelidir.  Tüm odalarda wc-tuvalet-banyo, 24 saat sıcak su, telefon, uydu televizyon, şifonyer, gardırop, klima, w,-fi kablosuz internet bağlantısı, kaloriferli ısınma sistemi mevcuttur. Suit odalarda ayrıca minibar-buzdolabı ve klima mevcuttur.

Bafra Öğretmenevi ayrıca; mescit, pide salonu, tabldot salonu, oturma salonu, öğretmenler lokali,  özellikle özel geceler, nişan-düğün vb. etkinlikler için tercih edilen Öğretmenevi bahçesi, havuz başı ve Ali Kale Turistik Tesisleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Bafra Öğretmenevi 2020 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Öğretmenevinin 2020 fiyatları henüz web sitesinde yayınlanmamıştır, 2019 kişibaşı oda-yatak fiyatları ise aşağıdaki gibidir. 2020 yılına ait son güncel fiyatlar için lütfen Bafra Öğretmenevi ile iletişime geçiniz.

Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi içeriği, 05 Kasım 2020 tarihinde Bisamsun.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha